Rodzinny Pensjonat Lesna oferuje zakwaterowanie  w Tatrzańskiej Leśnej n.9, Tatry Wysokie w cichym środowisku, otoczony lasem, 920 m nad poziomem mora. Tatrzańska Leśna umieszczona jest w środku, między centrami Stary Smokowiec a Łomnica Tatrzańska, od których oddalona jest około 2,5 km .

      Połączenie do centrum zabezpieczone jest przez regularny transport autobusowy oraz kolejowy. W odległości 300m jest wstęp na szlak turystyczny do malowniczej doliny Studenowodskiej, skąd można uprawić turystykę wysokogórską do różnych części Tatr. W Tatrzańskiej Leśnej są dobre warunki do uprawiania narciarstwa biegowego oraz turystyki rowerowej.

      Pensjonat oferuje zakwaterowanie w jedno, dwu i trzyłóżkowych pokojach, wyposażone w lodówkę,TV, telefon, trezor, własną łazienkę, prysznic oraz ubikację.

 Pensjonat oferuje także zakwaterowanie 2+2, 2+3 - dva pokoje rodzinne z wspólnym korytarzem, łazienka i WC.

 Większość pokoi posiada balkon. Zakwaterowanym gościom jest do dyspozycji świetlica, w której można spędzić miłe chwile przy kominku z muzyką. Podajemy również obfite śniadanie oraz kolację formą bufetu. Jesteśmy przygotowani spełnić wszystkie, i te najbardziej wymagające, prośby naszych klientów. Parkować można na parkingu. Usługi są w cennie. Zapraszamy serdecznie do naszego pensjonatu gości wszystkich kategorii wiekowych. Uslugi : sauna , whirlpool.